Joanna Materna, Stomatolog, Ortodonta – Babimost

O nas

Joanna Materna - Stomatolog

Jestem doświadczonym, ze wszech miar profesjonalnym stomatologiem, od 16 lat parającym się ortodoncją. Cechuje mnie wysoki stopień empatii, pogodne usposobienie i wysoka kultura osobista. Dobra atmosfera w miejscu pracy, podobnie jak życzliwe, bezpretensjonalne relacje z pacjentem, to dla mnie jeden z głównych priorytetów. Inne to: profesjonalna, bezstresowa usługa, skupienie na dobru pacjenta, poświęcenie mu maksimum potrzebnych do leczenia czasu i uwagi, troska o jego potrzeby i dobre samopoczucie. Praca ortodonty daje mi bardzo dużo satysfakcji i radości, a widok pacjenta, który razem z szerokim uśmiechem, odzyskuje pewność siebie i poczucie własnej wartości jest dla mnie zawsze najlepszą nagrodą za włożony w leczenie wysiłek, i nieustanną motywacją do jeszcze lepszej pracy. Lubię podejmować wyzwania, radzić sobie z przypadkami trudnymi i nietypowymi. Lubię się uczyć, a zwiększanie kompetencji i stały rozwój w pracy ortodonty jest moją pasją.

Co nas wyróżnia?
Najwyższej jakości sprzęt
Nasz gabinet wyposażony jest w najwyższej klasy sprzęt, który umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najlepszych materiałów i technologii.
Wykwalifikowana kadra
Dbamy o miłą oraz spokojną atmosferę pozwalającą zapomnieć o stresie towarzyszącym wizycie. Zaufanie, jakim obdarzają nas Pacjenci jest dla nas powodem do dumy i motywacją do dalszego doskonalenia zawodowego.
Wiedza i doświadczenie
Nasi stomatolodzy to eksperci w różnych dziedzinach, pracujący z pasją i najwyższym zaangażowaniem. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt oraz najwyższej jakości materiały gwarantują precyzję oraz trwałość leczenia.

Joanna Materna – Stomatologia – Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja strony: pudi-design.pl

Joanna Materna - Stomatolog

Gdzie jesteśmy?

ul. Zawiszy Czarnego 2
66-110 Babimost

Kontakt

+48 575 290 700
joannamaterna@go2.pl

Telefon w przypadku bólu!

+48 68 351 23 93

Joanna Materna – Stomatologia – Realizacja strony: pudi-design.pl