Joanna Materna, Stomatolog, Ortodonta – Babimost

Implantologia

Implantologia jednoczęściowa

Nic tak sympatycznie się nie prezentuje, jak uśmiech z kompletem zębów. Utrata zęba to często kosmetyczny problem. Coraz więcej ludzi decyduje się dlatego na implanty, czyli sztuczne korzenie zębowe, wprowadzane w szczękę lub żuchwę, które przejmują funkcję korzenia zębnego, jako nośnika zęba protetycznego. Rozróżnia się między dwuczęściową, a jednoczęściową minimalnie inwazyjną implantologią. Największą zaletą systemu jednoczęściowego jest to, że zabieg jest zredukowany do minimum. Wystarczy nawiercanie przezdziąsłowe.

Minimalnie inwazyjny system nature implants

Chroniący pacjenta

Nasz gabinet wyposażony jest w najwyższej klasy sprzęt, który umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najlepszych materiałów i technologii.

Pewny system

Dbamy o miłą oraz spokojną atmosferę pozwalającą zapomnieć o stresie towarzyszącym wizycie. Zaufanie, jakim obdarzają nas Pacjenci jest dla nas powodem do dumy i motywacją do dalszego doskonalenia zawodowego.

Wyraźna oszczędność czasu

Nasi stomatolodzy to eksperci w różnych dziedzinach, pracujący z pasją i najwyższym zaangażowaniem. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt oraz najwyższej jakości materiały gwarantują precyzję oraz trwałość leczenia.
Joanna Materna - Stomatolog

Gdzie jesteśmy?

ul. Zawiszy Czarnego 2
66-110 Babimost

Kontakt

+48 575 290 700
joannamaterna@go2.pl

Telefon w przypadku bólu!

+48 68 351 23 93

Joanna Materna – Stomatologia – Realizacja strony: pudi-design.pl